Poselství jednorožců – Strážci dobra

Poselství jednorožců - Strážci dobraAutor: Michaela Burdová

Nakladatelství: Fragment

Žánr: Fantasy, sci-fi, horory

Rok vydání: 2008

Počet stran: 285

Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců! Jednorožci jsou ztělesněním dobra, a dokud drží pohromadě, nemá zlo šanci zmocnit se vlády. Jeden z jednorožců se však ztratí a dobro je narušeno. Černý čaroděj chce ovládnout celou Lilandgarii. Vypouští z temnoty odporné nestvůry a snaží se najít ztraceného jednorožce, aby zničil dobro jednou provždy a osvobodil z hlubin temnot nejmocnějšího démona všech věků a světů. Do Lilandgarie se proto vracejí elfové, aby pomohli zachránit dobro a opět nastolit rovnováhu světa.

Kniha Poselství jednorožců mě opravdu nadchla. Nejprve mě zaujala svoji krásnou obálkou a jakmile jsem ji otevřela a přečetla si první větu, měla jsem jasno. Tohle je přesně taková kniha, jakou jsem si představovala!
Napětí, zvraty a nebezpečí. Tak bych ze začátku popsala tuto knihu. Hlavní hrdinové se seznamují se svým posláním, ale mají obavy. Dokáží porazit zlo a osvobodit dobro? Zahyne přitom někdo z jejich milovaných, z jejich blízkých? A jestli ano, tak kdo?
Na tyto otázky postupně získáváme během čtení odpovědi. V knížce nenajdeme velké množství dlouhých popisných pasáží postav nebo míst. Místo toho jsme svědky čtivého, napínavého děje plného nečekaných zvratů.
Poté co jsem dočetla Poselství jednorožců, velice se mi ulevilo, když jsem zjistila, že tímto prvním dílem série nekončí a nemohla jsem se dočkat, až si přečtu druhý a třetí díl Zrádné hory Dragon a Záchrana Lilandgarie.
Tuto knížku doporučuji všem milovníkům a fanouškům fantasy, sci-fi a akce. Je to opravdu báječná kniha a jsem ráda, že jsem si ji mohla přečíst.
Péťa

HODNOCENÍ – 10/10

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s