NÁVRH

 

nooo.jpg

Autor: Elle Kennedy

Nakladatelství: Baronet

Žánr:  Literatura světová, Romány, Pro ženy

Rok vydání: 2016

Počet stran: 424

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám na svůj sen nedosáhne. Proto své spolužačce předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka. Stačil ale jediný polibek, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.

Hanna Wellsová je pilná vysokoškolačka, která si potrpí na dobré známky. Bydlí na koleji se spolubydlící Allie a zdá se, že její život je přímo dokonalý. Pouze v jednom směru je Hanna nešťastná – v lásce.

Už delší dobu se Hanně líbí její spolužák, Justin Kohl, který patří do školního hokejového týmu. Problém je v tom, že s ním ještě nikdy nepromluvila a on si jí nikdy nevšiml. Hanna se kvůli tomuto klukovi velmi trápí, ale nemá dostatečné sebevědomí na to, aby s ním začala sama od sebe vést konverzaci. Co se dá dělat, pokud se nestane zázrak, nikdy se s ním nejspíš nedá do řeči.

Jenže zázrak přijde a to v podobě Garretta Grahama, hokejistou, který je velký sukničkář a společně se svým hokejovým týmem jsou velmi oblíbení ve škole. I u něj se zdá, že má vše pod kontrolou a žije si spokojený život, dokud nezačne hrozit jeho vyloučení z hokejového týmu kvůli zhoršenému prospěchu. Garrett hledá člověka, který dostal z filozofického testu nejlepší známku – a touto osobou je právě Hanna.

Ta však zarytě odmítá Garretta doučovat, protože má sama práce nad hlavu. Garrett miluje hokej a proto se jen tak lehce nevzdává! Přece tu paličatou holku musí nějak přesvědčit! A tak začíná Garrettovo pronásledování. Nachází si telefonní číslo Hanny nebo za ní chodí neustále do práce.
Když však Garrett zjišťuje, že se Hanně Justin líbí, přichází s novým nápadem – ona ho bude doučovat a on bude předstírat, že spolu s Hannou chodí. Díky tomu se jí zvýší reputace a Justin si toho určitě všimne. Hanna nakonec souhlasí a můžou se tak pustit do práce!
Jenže i když si to ani jeden z nich nechce připustit, oba se začnou navzájem přitahovat. Záleží jim na tom druhém víc než by mělo a ke Garrettově překvapení začíná velmi žárlit, když se Justin k Hanně přiblíží. A po nečekaném polibku si je už naprosto jistý, že je pro něj Hanna ta pravá.
Jenže jak ji přesvědčit, že s ním bude šťastnější než s Justinem? Jak jí má dokázat co k ní cítí, aniž by zničil vzácné přátelství mezi nimi?

NÁZOR:
Knížka se mi příjemně četla, bylo to krásné oddechové počteníčko! V tomto příběhu není jen láska a přátelství. Dozvídáme se zde i velmi bolestivou minulost Hanny a špatné vztahy s Garrettovým otcem. Proto jsem byla moc ráda, že se kniha nezabývá pouze nalezenou láskou těchto dvou lidí, ale také ve Vás probudí zvědavost dozvědět se více o jejich minulosti, která je velmi rychle dohání.

S postavami jsem se sžila prakticky okamžitě, ani jedna mi nebyla nesympatická, za což jsem nesmírně ráda. Protože když nemáte rádi hlavního hrdinu v příběhu, tak Vám to negativně naruší celý dojem z knihy. A to by u této knihy byla velká škoda.
Hanna nebyla žádná fiflenka, namyšlená holka nebo příliš introvertní člověk, který se všeho bojí a nic nezkusí. Právě naopak. Měla svůj vlastní názor a nebála se ho dát jasně najevo. Garretta jsem si také oblíbila, už jen kvůli jeho smyslu pro humor.

Oblíbila jsem si i Garretovy přátele, jako jsou Logan, Dean a Tucker, kteří svého kamaráda vždy podporovali a byli mu oporou, když je nejvíce potřeboval. V této knize je díky tomu moc pěkně vykreslené opravdové přátelství na celý život!

Kapitoly jsou psané z pohledů obou hlavních postav, takže díky tomu zjistíte, co si o všech událostech myslí Hanna a Garrett a sledujete jejich myšlenkové pochody. Knížka má úctyhodných 424 stránek při kterých jsem se nikdy nenudila a knihu jsem měla velmi rychle přečtenou. Prostě oddechové romantické počtení jak se sluší a patří!
Určitě si přečtu další díly :))

Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji internetovému knihkupectví Palmknihy.cz

Péťa 🙂

HODNOCENÍ 8/10

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s