OMYL

oyml.jpg

Autor: Elle Kennedy

Nakladatelství: Baronet

Žánr:  Literatura světová, Romány, Pro ženy

Rok vydání: 2017

Počet stran: 344

John Logan může mít kteroukoli holku si zamane. Pro hvězdu univerzitního hokejového týmu je život jeden velký večírek. Za jeho sexy úsměvy a okouzlujícím šarmem se ale skrývá stále rostoucí zoufalství, že se po promoci dostane do slepé uličky.

Rychlovka s Grace Iversovou měla jen na okamžik rozptýlit jeho chmurné myšlenky. Poté co ji ale od sebe kvůli jednomu hloupému omylu odehnal, je Logan odhodlaný obětovat poslední ročník vysoké, poslední rok své svobody, aby ji přesvědčil, že by mu měla dát druhou šanci.

Grace se po letních prázdninách vrací zpátky na Briarovu univerzitu, starší, moudřejší, a bez myšlenek na toho arogantního hokejistu, kterému málem věnovala své panenství. Už není ta uťápnutá chudinka, jako když se setkali poprvé. Jestli Logan očekává, že se za ním připlazí a bude žadonit o pozornost jako jiné holky, tak se vážně plete. A že ji chce zpátky? To se tedy bude muset pořádně snažit…

Omyl je druhým dílem série Off-campus od autorky Elle Kennedy. První díl s názvem Návrh, nás zavedl na univerzitu, kde dochází k lásce mezi hokejistou Garrettem a Hannou. Garrett má své nejbližší přátele, kterými jsou Logan, Tucker a Dean. A právě za Loganem se v tomto díle podíváme.

Logan je nejlepším přítelem Garretta a když může, tráví spolu i s jeho dívkou mnoho času. Jenže pak si Logan uvědomí, že tajně miluje Hannu, a proto se od nich snaží distancovat. Chodí na večírky, střídá holky jako ponožky a užívá si život na univerzitě. To vše se ale změní, když potká Grace.

Díky malé náhodě spolu stráví příjemný večer u filmu, ale nakonec Logan neodolá její kráse. Grace na druhou stranu nemůže uvěřit, že si zrovna ji vybral právě legendární hokejista Logan a tak se trochu zdráhá. Když ji ale kamarádka Ramona přesvědčí, aby si taky pro jednou užila, odhodí svůj strach a vyjde si s Loganem i podruhé. A potřetí…

Loganovi se díky Grace změní pohled na život a cítí se po dlouhé době šťastný. Jenže když si uvědomí jednu zásadní věc, už je rozhodnutý, co musí pro dobro Grace udělat. Distancovat se od ní. Zlomit jí srdce.mistake.jpg

Grace se z tohoto zážitku jen velmi těžko vzpamatovává a proto po celé prázdniny jeho telefony zcela ignoruje. Jenže když opět začíná škola, jejich vzájemnou přitažlivost nelze ignorovat a Grace cítí, že by s Loganem mohla být šťastná. Jenže Logan ji zradil a Grace se bojí, že by k tomu mohlo v budoucnu opět dojít. Už mu nedůvěřuje a Logan musí nasadit všechny své síly, aby ji přesvědčil o opaku.

Nejen problémy s láskou však Logan musí řešit. Rodinné problémy nezůstanou v pozadí a zamíchají kartami natolik, že jeho šťastná budoucnost je v nedohledu.

NÁZOR:

Kniha je opravdu velmi čtivá, klobouk dolů autorce a jejímu stylu psaní! Moc se mi líbí, že kniha je napsaná ve dvojí ich formě, tedy z pohledu Grace a Logana. Díky tomu můžeme sledovat myšlenkové pochody obou hlavních postav, co si myslí, jak se cítí, jak uvažují. Můžeme s nimi více soucítit a vžít se tak do jejich role.

Autorka skvěle popisuje charakter hokejistů a nechybí zde ani velká dávka humoru. Musím pochválit, jakým způsobem dokáže vystihnout mužskou mysl! Nenajdete zde žádné dlouhé popisy, klade důraz především na lásku a přátelství a nejednou Vás donutí se nad příběhem usmát.

I zde se zajdeme podívat na Garretta a Hannu, které známe z prvního dílu. Za to jsem byla velmi vděčná, protože jejich příběh se mi opravdu líbil. A pokud nemáte přečtený první díl, vůbec to ničemu nevadí. Příběhy na sebe nenavazují, jen se zde občas objeví postavy z dřívějších dílů.

Knihu doporučuji, opravdu příjemné a vtipné romantické čtení na dovolenou :))
Péťa 🙂
HODNOCENÍ: 10/10

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s