SKÓRE

skore1.jpg

Autor: Elle Kennedy

Nakladatelství: Baronet

Žánr:  Literatura světová, Romány, Pro ženy

Rok vydání: 2017

Počet stran: 408

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc.

Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou.

Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.

Allie Hayesová se právě snaží dostat se z nepěkného rozchodu se Seanem. V prvních chvílích s ním byla šťastná, ale poté se všechno změnilo – Sean na ni byl nepříjemný, neustále se s ní hádal a nevěnoval jí skoro vůbec žádnou pozornost. Když jí předhodil ultimátum, Allie se rozhodla vztah ukončit. A protože ji Sean sleduje na každém kroku a v ten večer jí napíše smsku, že se za ní staví, uchýlí se ke svojí nejlepší kamarádce Hanně.

Ta jí slíbí, že u nich doma může přespat a nemusí se bát, protože zde přes noc bude i Dean DiLaurentis. Největší sukničkář pod sluncem. Nemyslí na nic jiného, než na holky a hokej, přičemž u holek má rekordní číslo. A tak se Allie rozhodne držet se od něj co nejdál. Jenže tequilla a depresivní nálada udělají své a dojde přesně k tomu, co Allie nechtěla – románek s Deanem.

 „O tom, co se tu v noci dělo, nikdy mluvit nebudeme.“

Samozřejmě, že je z toho druhý den úplně zničená a nechce mít s Deanem nic společného. Jenže u Deana je to (k jeho překvapení) právě naopak. Nemůže přestat myslet na tu nezapomenutelnou noc, kterou s Allie prožil. A udělá všechno proto, aby mu dala další šanci.

Allie nemůže popřít vzájemnou přitažlivost mezi ní a Deanem, ale i když se s ním začne scházet, má stále pochybnosti. Co když ji Dean bere jako jednu z mnoha holek a nezáleží mu na ni? Co když ji odkopne, jakmile se jí nabaží? A chtěla by ona vůbec něco víc?

A v další chvíli se stane spousta věcí dohromady: Sean ji nepřestává obtěžovat. Hokejovému týmu se moc nedaří a k tomu všemu přijde nový koordinátor obrany, který (jak se zdá) nenávidí Deana a udělá všechno proto, aby mu znepříjemnil život. A ta nejhorší zpráva ze všech teprve přichází. Ustojí takové nátlaky jejich vztah? Dokáží si najít cestu zpátky k sobě?

NÁZOR:

Musím přiznat, že příběh o Deanovi a Allie mě velmi bavil. Díky smyslu pro humor, kterým Dean vládne, se nejednou při čtení této knihy od srdce zasmějete a to samozřejmě dodává knize ten správný šmrnc. Vtipné hlášky se proplétají s smskami a sextovkami, které příjemně doplňují děj.

Allie mi byla po celou dobu knihy sympatická. Byla vtipná, veselá a hlavně nebyla uzavřená, nebo arogantní. Je nejlepší kamarádkou Hanny a díky tomu se v příběhu opět setkáváme s našimi starými známými, tedy s Garrettem a Hannou, taky s Loganem a Grace. Kdybych však měla porovnat postavy z předchozích dílů, tak mi Garrett s Loganem určitě přirostli k srdci víc, než Dean.

Třetí díl série Off-Campus mě mile překvapil, i když musím říct, že první dva díly (Návrh, Omyl) mě bavily více. Už díky předchozím dílům však může být jasné, že kniha je opět velmi čtivá a zábavná. Máme možnost nahlédnout do myšlenek jak Deana, tak i Allie, neboť přesně podle nich jsou kapitoly příběhu rozděleny. Určitě jsem byla ráda, jak se nakonec Dean rozhodl ohledně svojí budoucí práce, to klobouk dolů :))

skore2.jpg

Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji internetovému knihkupectví eReading.cz :))

Péťa 🙂

HODNOCENÍ 9/10

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s