PROKLETÝ PRINC

pp

Autor: Erin Watt

Nakladatelství: Baronet

Žánr:  Literatura světová, Romány, Pro ženy

Rok vydání: 2017

Počet stran: 376

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová.
To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama.
Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí.
Možná má pravdu.
Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.

Když Ella Harperová vstoupila do rodiny Royalových, věděla, že se její život navždy změnil. Navíc vyváznout se zdravou kůží je díky jejím nevlastním bratrům opravdu velmi těžké. A nikdy by si nepomyslela, že se zamiluje do jednoho z nich, do Reeda Royala. Když se to stalo, konečně se začala cítit chtěná a byla šťastná, že našla novou rodinu. A lásku.

Jenže když vidí, že ji Reed zradil, utíká od Royalových se zlomeným srdcem. Nikomu neřekla, kam vlastně utíká a mobil nezvedá. A Reed je zoufalý. Nemůže ji najít a vysvětlit, že všechno bylo jinak. Sám se propadá do depresí, odhání od sebe přátele a dokonce i své bratry. Ti jsou Elliiným odchodem také zdrceni a veškerou vinu hází na Reeda. Díky tomu je Reed prakticky vyvrhelem rodiny a jejich pevná pouta se přetrhávají.

Ani ve škole Astor Park není už nic, jak bývalo. Díky velkému vlivu Royalové této škole vládli. Jenže co jsou bratři rozhádaní, už nedrží spolu a vliv opadá. Všichni si začínají dělat, co se jim zlíbí a škola se tak stává nebezpečným místem plným šikany a násilí.

A tak musí Reed napravit nejen vztah s Ellou, ale i rodinné vztahy mezi bratry a otcem, než bude příliš pozdě a než se jejich rodina zřítí do záhuby.

broken

„He told me to stay away. He told me I didn’t belong.

If only I’d listened to him.“

 

NÁZOR:

Druhý díl série Royalové jen potvrzuje, že autorka na kvalitě svých knih nepolevuje. Stejně jako první díl Papírová princezna je i její pokračování velmi čtivé a napínavé. A to nemluvím o dech beroucím konci, který je opravdu HODNĚ otevřený a ve kterém se udály hned dva obrovské zvraty! Už jen kvůli tomu se nemůžu dočkat třetího dílu!!

Narozdíl od prvního dílu jsme svědky Reedových myšlenek a emocí, které pociťuje, když je Ella pryč. Nedokáže se na nic soustředit, odhání od sebe přátele a své bratry a nejradši by se s každým popral. Nikdo ho nezajímá a nic mu nevychází. Díky autorce, která rozdělila kapitoly z pohledu Reeda i Elly, můžeme do jeho pocitů nahlédnout a zjistit, jak zoufalý v té době byl.

Některým čtenářům může příběh připadat předvídatelný, ale budete mile překvapeni, protože naše Ella se opravdu změnila. Stala se z ní během chvilky silná a tvrdá žena, která si nenechá nic líbit a to v příběhu vícekrát potvrdí.

A pokud budete stále stát za svým, že víte, jak druhý díl asi dopadne, autorka Vás velmi ráda vyvede z omylu a překvapí nečekaným koncem. Čtenáři, kteří již četli vědí, o čem mluvím :))

Druhý díl mě opravdu příjemně překvapil (i když se musím přiznat, že ráda vzpomínám na schválnosti, kterými se obdarovávali Reed s Ellou v prvním díle této série). Dostane se Vám dostatek romantiky a přátelství, ale také intrik, zrad a pomsty.

Smysl pro humor u hlavních postav samozřejmě nechybí a nemusíme se bát, protože jako správní fanoušci Erin Watt víme, že její knížky jsou díl od dílu lepší. Takže zde je o kvalitní čtení opravdu postaráno :)) Co dodat na konec? Snad jen – Rychle sem s třetím dílem! 🙂

Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji  internetovému knihkupectví eReading.cz

Péťa 🙂

HODNOCENÍ: 9/10 (protože první díl u mě stále vítězí)

prince

 

Jasně, že mu na ni záleží. To nám všem, protože ta holka vpadla do našeho domu jako tornádo a s ní jako by všechno zas ožilo. Přinesla ocel a žár. Díky ní jsme se znovu začali smát. Díky ní jsme se sjednotili – nejdřív abychom se postavili proti ní. A pak po jejím boku. Chránili jsme ji. Milovali.

 

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s