TURBULENCE

turbuAutor: Whitney G.

Nakladatelství: Baronet

Žánr: Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Rok vydání: 2017

Počet stran: 440

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Turbulence.

Gillian zažívá ty nejhorší narozeniny – zjistila, že ji její přítel už nějakou dobu podvádí. Proto od něj odchází a stále doufá, že se z náhradní letušky konečně stane letuškou první třídy na plný úvazek. A protože si chce přivydělat, pracuje jako uklízečka v luxusních bytech.

Aby se dostala ze svého nedávného rozchodu, jde i se svojí přítelkyní na jeden pracovní večírek, kde potká okouzlujícího a šarmantního Jakea Westona. Jejich vzájemná přitažlivost už nemůže být jasnější, a tak spolu stráví vášnivou noc.

Postupně však zjišťuje, že Jake je velmi odtažitý, chladný a uzavřený muž, který nehledá žádný vztah, a proto se snaží od něj distancovat. Gillian totiž touží po vztahu a nehodlá být další dívkou na seznamu sukničkáře.

Dozvídá se ale, že Jake je pilotem a že spolu mají společný let. I přesto, že se Gillian snaží nevšímat si ho, nedokáže mu odolat a přistoupí na jeho dohodu – Jake nebude mít poměr s nikým jiným, než s Gillian a ona nebude trvat na žádném vztahu.
Zprvu se zdá, že splnit podmínky bude pro ně velmi jednoduché, ale opak je pravdou. Oba dva začínají k tomu druhému cítit něco víc, i když si to nechtějí připustit.

Nakonec Jakea začne dohánět velmi bolestná minulost a proto se snaží Gillian od sebe odehnat. Gillian na tom také se svojí rodinou není dvakrát nejlíp a musí řešit i své kostlivce.
Překoná jejich láska strasti, které se nedají jen tak přejít? A co se stane, když se zjistí, že porušují přísný zákaz vztahů mezi zaměstnanci?

NÁZOR:

Autorčin styl psaní mi dokonale sedl! Příběh se nevlekl, nebyl nudný a nikde se nezasekl. Byl svižný, rychle ubíhal a než jsem se nadála, měla jsem celou Turbulenci za sebou, až mi to bylo líto.

Co se mi na příběhu líbilo, bylo prostředí kolem letadel, velkých světových měst a nahlédnutí do světa aerolinek. Příjemné osvěžení dnešních příběhů.

Gillian jsem si hned na začátku oblíbila a asi bych jí ani nic moc nevytkla. Možná mi jen přišlo, že se až moc vtírá do jeho přízně a neustále ho uhání. Chápu, nechtěla takového fešáka nechat napospas nějaké jiné, ale i tak…
Co se týče Jakea, to byla kapitola sama o sobě. Měla jsem ráda jeho vtipy a smysl pro humor, zároveň mě ale neskutečně štval tím, jak si pořád rozkazoval a všechno muselo být po jeho.

Pár scén mi připomnělo knihu After: Polibek, protože v Turbulenci se Jake s Gillian vždycky rozešli, pak se zase dali dohromady, protože to bez sebe nemohli vydržet. No a pak se zase rozešli a tak to pokračovalo. Naštěstí Vám to ale v příběhu vadit nebude, protože autorka Vás umí upoutat, napnout a prostě píše bezchybně :)) Není zde přespříliš sexuálních scén, což neuškodí, protože se autorka spíše zabývala samotným příběhem a rozplétáním tajemství, které je oba po celou dobu děje obklopovalo.

Pokud jste romantická duše, která má chuť na pořádnou romantiku, trochu té erotiky, na pády a vzlety, na napětí a zvraty, zkrátka na pořádnou Turbulenci, neváhejte a zkuste ji! Myslím, že toho rozhodně nebudete litovat!

tt.png
Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji internetovému knihkupectví eReading.cz
Péťa 🙂

HODNOCENÍ 10/10

 

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s